. INTER TAB technologie przyszłości TABLICE INTERAKTRYWNE KALISZ - OFERTA FIRMY
OFERTA FIRMY

                W ofercie posiadamy najlepszej jakości tablice interaktywne takich firm jak INTERWRITE,  INTERACTIVE, AVTEK. Tablice elektromagnetyczne, optyczne, dotykowe i na pisaki. Do zakupu tablicy dołączamy darmowe szkolenia wdrożeniowe, oprogramowanie, oraz program dla nauczycieli „Zrób To Sam”. Firma INTER TAB wykonuję montaże tablic z najwyższej jakości materiałów, zachowując profesjonalną estetykę wykonania.

 


Projektory w naszym asortymencie dzielą się na: multimedialne, krótkoogniskowe i ultra krótkoogniskowe. Dostępne są projektory firm NEC, SONY, BENQ. Do projektorów multimedialnych i krótkoogniskowych trzeba dodatkowo dokupić uchwyt, natomiast przy projektorach ultra krótkoogniskowych uchwyty są w zestawie.

              

 


 

Idąc wraz z postępem technologii nasza firma oferuję wielkoformatowe monitory dotykowe, marek takich jak Fitouch, NewLine, Nec, Benq

 

 


 

W ofercie ekranów projekcyjnych proponujemy państwu ekrany wiodącej firmy AVTEK, w różnych rozmiarach i kalibracjach.

Opcje: naścienne rozwijane ręcznie, naścienne rozwijane mechanicznie, wolno stojące.

 


W asortymencie firmy znajdują się zarówno laptopy, komputery stacjonarne, tablety jak i all-in-one takich firm jak ASUS, LENOVO, SAMSUNG, HP.

Posiadamy komputery nowe i poleasingowe.  

 


Firma posiada sprzedaż oraz serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich znanych marek, takich jak HP, BROTHER, CANON, KONICA MINOLTA, RICOH.

W sprzedaży są urządzenia nowe i poleasingowe.

 


 

Pracownie przedmiotowe oraz pracownie językowe wdrażane są we współpracy z firmą ROYCAN. W tym przypadku każdy klient taktowany jest indywidualnie w trosce o jego własne potrzeby

 


Prowadzimy sprzedaż artykułów szkolnych i pomocy dydaktycznych. W naszej ofercie znaleść można magnetyczne tablice suchościeralne oraz wyposażenie meblowe dla klas szkolnych.

 

 


 Oferta matriałów montażowych, takich jak: puszki wykończeniowe, głośniki, uchyty do projektorów oraz kable.

 PHU INTER-TAB JAN PAZDECKI 

 Józefów 27, 62-872 Godziesze Małe

tel. 694-219-506

e-mail: intertab.biuro@gmail.com

 

 

Copyright © 2019 INTER TAB.